Šicí stroje - Jiří Pešek

Bernina L450

BERNINA L 450 – snadná obsluha Práce na overlockovém stroji představuje úsporu času a rychlé šití. Vaše projekty získají tvar rychle a s minimální námahou. Díky inovativním prvkům se overlockové stroje BERNINA příjemně a snadno obsluhují, zaručují profesionální kvalitu až do posledního stehu. Tento overlockový stroj je dokonalým společníkem šicího stroje.

Mikro systém řízení nitě (mtc) Začištění okrajů v šířce až 9 mm Profesionální švy Jemné doladění obnitkovacích nití Patentovaný systém řízení nitě Micro Thread Control (mtc) Vám výrazně ušetří čas a námahu tím, že potřebujete pro dosažení vysoce kvalitních stehů nastavit napětí nití pouze jednou, i když změníte šířku ořezu a tloušťku látky.

Nejvyšší pohodlí Dvě zářivé lampy s LED diodami Snadno dosažitelné příslušenství v krytu smyčkovačů Nádoba na odřezky z látek nebo na ukládání příslušenství BERNINA L 450 nabízí maximální pohodlí při práci. Nejčastěji používané příslušenství si můžete přehledně a pohodlně uložit do krytu smyčkovače. Lapač odpadů slouží nejenom pro odchytávání odřezků látek, ale také k ukládání ovládacího pedálu.

Přesný a všestranný Šije hladce a plynule při jakékoli rychlosti Sešívá a ořezává látky s lehkostí a přesností Švy bez vlnění a krabacení Stroj L 450 šije plynule a hladce při jakékoli rychlosti. S lehkostí a přesností začišťuje látky libovolné tloušťky. Díky diferenciálnímu podavači dosáhnete švů bez vlnění a krabacení i na nejtenčích látkách.

Snadné navlékání Ručním navlékačem jehly Barevně vyznačené navlékací dráhy Navlékač spodního smyčkovače Ruční navlékač jehel umožňuje snadné a ergonomické navlékání. Navlékač spodního smyčkovače, barevně vyznačené navlékací dráhy a okénko pro nastavení polohy ručního kola Vám urychlí navlečení stroje. Vaše pohodlí zvyšuje i odřezávač nití na levém krytu.

Důvody proč si koupit L 450 BERNINA L 450 nabízí následující výhody:

Sešívá, ořezává a začišťuje švy v jediné operaci, účinně a přesně Snadná a pohodlná obsluha i pro začátečníka, 2–3-4 nitné stehy poskytují dostatek flexibility při výběru toho pravého stehu Trvale profesionální kvalita stehu Dokonalý rolovaný lem Perfektní pro pružné látky i tkaniny Pomocí diferenciálního posuvu automaticky řasí a nabírá látku.

Cena: 15 900 Kč s DPH (0 €)

ks