Šicí stroje - Jiří Pešek

PFAFF Select 4.2

Nová řada Select 4.2 přináší nově LED osvětlení.

Pfaff poprvé – Pfaff navždy! Již více, než 150 let představuje jméno Pfaff vysokou kvalitu, nádherné stehy a obzvláštní radost z šití. Tyto vlastnosti můžete očekávat i od strojů řady Select. Jsou to spolehlivé šicí stroje, které splňují to, co od značky Pfaff očekáváte, skutečnou kvalitu za dostupnou cenu!

IDT-systém – Absolutně rovnoměrné podávání látky shora i zdola. Zvolit si Pfaff select 4.2 znamená získat speciální výhodu, kterou oceňují milióny nadšenců po celém světě: originální IDT-systém (integrované horní podávání). Originální IDT-systém zaručuje dokonalé vedení látky a dokonalé švy – na jakékoli látce. Vzory a řasení přesně sedí. Dokonalost při běžném šití i při patchworku! To je ORIGINÁL – pouze od Pfaffa, už přes 35 let! Látka se při šití posouvá shora i zdola, takže naprosto nic neklouže, ať už pracujete s tenkými látkami nebo s více vrstvami. To je skvělé pro běžné šítí i pro patchwork, protože jak sešívání kousků látek, tak quiltování je naprosto přesné. Originální systém horního podávání IDT zaručuje dokonalou synchronizaci zoubků spodního a horního podavače! Originální IDT-systém má na svých strojích pouze Pfaff! (U řady Select IDT-systém najdete u modelů Select 3.0, Select 4.2). Pouze stroje Pfaff jsou vybaveny originálním systémem horního podávání IDT pro dokonalé vedení látky! Pfaff je jiný!

Pfaff poprvé – Pfaff navždy! Již více, než 150 let představuje jméno Pfaff vysokou kvalitu, nádherné stehy a obzvláštní radost z šití. Tyto vlastnosti můžete očekávat i od strojů řady select. Jsou to spolehlivé šicí stroje, které splňují to, co od značky Pfaff očekáváte, skutečnou kvalitu za dostupnou cenu! Mocný, univerzální a šikovný! Select 4.2 je skvělý pro každého, kdo hledá spolehlivý šicí stroj pro převedení nápadů na skutečnost. S kvalitními stehy dosáhnete dokonalých výsledků na široké škále, druhů látek – i na pružných látkách! Select 4.2 nabízí všechny výhody řady select, plus několik dalších, s nimiž bude Vaše šití ještě zábavnější a kreativnější. Na výběr máte 40 stehů, včetně řady stehů ozdobných pro dokonalý výsledek na každé látce. Integrovaným navlékačem jehly kdykoli jehlu snadno navlečete a originální systém IDTTM od Pfaffa zaručuje dokonale rovnoměrné posouvání látky shora i zespodu. Více vrstev? Vysoký prostor pod přítlačnou patkou umožňuje vložit několik vrstev látky nebo silnou látku. Extra silný motor zajišťuje stálou sílu vpichu. Systém Easy Select Stehy nemusíte hledat – se systémem Easy Select zvolíte steh jednoduše stisknutím tlačítka. Šířku stehu můžete zvětšovat i zmenšovat během šití. Opravdu tak snadný! Systém Easy Select Jednoduše vyberte a šijte: řada Select je vybavena systémem Easy Select. Nemusíte hledat steh – se systémem Easy Select jednoduše stisknete tlačítko a začnete šít. Vše je jasně vidět na velkých, snadno ovladatelných tlačítkách na všech třech modelech. Osvědčený systém Easy Select od Pfaffa – prostě dobrý nápad.

Model Select 4.2 nabízí všechny výhody řady Select, plus několik dalších, s nimiž bude Vaše šití ještě zábavnější a kreativnější. Na výběr máte 40 stehů, včetně řady stehů ozdobných pro dokonalý výsledek na každé látce. Integrovaným navlékačem jehly kdykoli jehlu snadno navlečete a originální IDT-systém od Pfaffa zaručuje dokonale rovnoměrné posouvání látky shora i zespodu. Součástí je rozsáhlé příslušenství, jako látací patka, patka pro rolovaný lem, a patka pro zábavný steh, které dále rozšíří Vaše možnosti. Porovnejte si funkce a tabulky stehů u všech tří modelů select a zjistěte, které příslušenství je pro Vás. Váš prodejce Pfaff Vám ochotně poradí! Snadné navlékání! Konec hledání ouška jehly. S vestavěným navlékačem jehly je to snadné. Látání a volný quilt (free quilt) Ve speciální poloze patky pro šití volným pohybem získáte nejvyšší prostor pro Vaše volné quiltování, tečkování, látání a vyšívání. Quiltování volným pohybem, látání i vyšívání volným pohybem je tak snadné! Mnoho poloh jehly! Pro přesné prošívání, aniž by bylo třeba posouvat látku! Skvělé pro všívání zipů. Štíhlé volné rameno! Díky štíhlému a dlouhému volnému rameni snadno ušijete trubkovité tvary, jako rukávy či nohavice. Knoflíkové dírky! Vyšít knoflíkovou dírku jakékoli délky je tak snadné! Ozdobné stehy! Ozdobnými stehy, které jsou k dispozici u modelu select 4.2 přidáte svému výrobku nádech zvláštnosti. Součástí příslušenství je patka Fancy Stitch Foot pro zábavné stehy!

Speciální schránka plná příslušenství obsahuje: Standardní přítlačnou patku, vodítko okraje/quiltu, průhlednou patku, patku pro slepý steh, zipovou patku, patku pro knoflíkové dírky, páráček švů, patku pro volný pohyb/látání, patku pro rolovaný lem, patku pro zábavné stehy a krabičku s jehlami. Každý předmět má ve schránce své vlastní místo.

Select 4.2 se systémem Easy Select a se speciální výhodou, IDT-systémem se snadno ovládá a to je pro šití zásadní. Vše toto a mnoho dalšího to je charakteristické pro řadu Pfaff Select!

Cena: 16 900 Kč s DPH (0 €)

ks