Šicí stroje - Jiří Pešek

PFAFF SMART 300e

Pro současné moderní výšivky i pro domácí dekorace jej prostě musíte mít! Vyšívací stroj smart 300 e Vám dovolí vyšívat jak své vlastní tvůrčí projekty, tak hotové výšivky, které si můžete jakkoli přizpůsobit. Nádhernými vyšívanými vzory si můžete ozdobit cokoli budete chtít.

Vyšívací stroj smart 300 e s dodávaným softwarem „3D Embroidery Intro“ je dobrým doplňkem Vašeho šicího stroje, zejména, vezmete-li v úvahu jeho skvělou cenu. Zastavte se ještě dnes u svého prodejce Pfaff pro demo zdarma!

Moderní vyšívací stroj a software za neuvěřitelně dobrou cenu!

Vyšívací stroj smart 300 e spolu se softwarem nabízejí úžasný výběr vzorů – celkem více, než 200.

Software „3D Embroidery Intro“ dodávaný se strojem smart 300 e rozšíří Vaše tvůrčí možnosti! Můžete své vzory zrcadlově převracet, otáčet a měnit jejich velikost. Zkopírujte si jeden vzorek několikrát a uspořádáním kopií do kruhu vytvářejte zcela nové vzory. S utilitou QuickFond Wizard můžete vytvářet své vlastní písmo a uspořádat nápisy do sedmi různých tvarů.

Důležité funkce stroje smart 300 e: Snadné navlečení do jehly pomocí navlékače. Váš smart 300 e má velkou kapacitu paměti pro ukládání vzorů. Snadné přenášení vzorů z vašeho počítače do vašeho stroje smart 300 e přes USB kabel. Své vzory můžete zrcadlově převracet, otáčet a přizpůsobit obvod do rámečku. Vzorem můžete pohybovat a vystředit jej do rámečku. Vyšívací jednotka je do Vašeho stroje vestavěna, velikost rámečku je 110×104 mm.

Cena: 18 990 Kč s DPH (0 €)

ks