Šicí stroje - Jiří Pešek

PFAFF SMART 300e

Pro současné moderní výšivky i pro domácí dekorace jej prostě musíte mít! Vyšívací stroj smart 300 e Vám dovolí vyšívat jak své vlastní tvůrčí projekty, tak hotové výšivky, které si můžete jakkoli přizpůsobit. Nádhernými vyšívanými vzory si můžete ozdobit cokoli budete chtít.

Vyšívací stroj smart 300 e s dodávaným softwarem „3D Embroidery Intro“ je dobrým doplňkem Vašeho šicího stroje, zejména, vezmete-li v úvahu jeho skvělou cenu. Zastavte se ještě dnes u svého prodejce Pfaff pro demo zdarma!

Moderní vyšívací stroj a software za neuvěřitelně dobrou cenu!

Vyšívací stroj smart 300 e spolu se softwarem nabízejí úžasný výběr vzorů – celkem více, než 200. Software „3D Embroidery Intro“ dodávaný se strojem smart 300 e rozšíří Vaše tvůrčí možnosti! Můžete své vzory zrcadlově převracet, otáčet a měnit jejich velikost. Zkopírujte si jeden vzorek několikrát a uspořádáním kopií do kruhu vytvářejte zcela nové vzory. S utilitou QuickFond Wizard můžete vytvářet své vlastní písmo a uspořádat nápisy do sedmi různých tvarů. Fantastické softwarové funkce: Uspořádejte své vzory do kruhu. Vytvořte si vlastní fonty a upravte si nápis dle svého. Vše je na Vás! Změňte velikost vzoru a software za Vás přepočítá potřebný počet stehů. Změnu velikosti můžete provést i při zachování původního počtu stehů. Důležité funkce stroje smart 300 e:

Snadné navlečení do jehly pomocí navlékače. Váš smart 300 e má velkou kapacitu paměti pro ukládání vzorů. Snadné přenášení vzorů z vašeho počítače do vašeho stroje smart 300 e přes USB kabel. Své vzory můžete zrcadlově převracet, otáčet a přizpůsobit obvod do rámečku. Vzorem můžete pohybovat a vystředit jej do rámečku. Vyšívací jednotka je do Vašeho stroje vestavěna, velikost rámečku je 110×104 mm. Vlastnosti softwaru „3D Embroidery Intro“:

Dokáže pracovat se všemi formáty výšivkových souborů. Funkce Color Sort omezí výměnu nití na minimum. Obsahuje nabídky mnoha výrobců nití, a kromě toho si můžete vytvořit vlastní databázi nití! Praktické a užitečné funkce Zpět a Znovu. S funkcí QuickFont Wizard můžete vytvořit řadu druhů písma dle své vlastní fantazie. Texty můžete uspořádat do sedmi různých tvarů. Vyberte si oblouk, dvojitý oblouk, káro a další. Zobrazte si své vzory ve skutečném 3D pohledu a prohlédněte si, jak nádherně budou vaše práce po vyšití vypadat!

Po připojení svého stroje smart 300 e k počítači můžete přenést do stroje jakoukoli kombinaci vzorů, kterou jste si vytvořili na počítači, nebo koupili on-line.

Cena: 18 990 Kč s DPH (0 €)

ks